Идеи за нови материали

Начало Форум За форума Идеи за нови материали

Етикети: 

Преглеждане на 15 съобщения - от 1 до 15 (от всички 15)
  • Автор
    Публикации
    СилвияСилвия
    Администратор

Споделете тук за кои прочути престъпници или известни случаи бихте искали да четете в Криминални досиета.

BasaevПетър Гергов
    Блокиран

Изпратих Ви статия. Ще се радвам ако ви хареса и я одобрите. Не знам как да прикрепя снимков материал към самата статия.

СилвияСилвия
    Администратор

Благодаря ти за труда! Съжалявам, но не мога да публикувам материала, тъй като е прекалено кратък – само 161 думи, а изискването е за поне 1000. Забравил си да посочиш и източниците си. Ако искаш опитай пак. Намери повече подробности за действащите лица, за периода, за града, за престъпната организация, разследването… Снимки ще можеш да качваш, когато станеш автор.

RenieRenie
    Участник

Здравейте, бих желала да публикувам материал, но не знам къде да го направя. Много ми е интересен случаят на Кристофър Уотс и го проучвам от известно време. Бих желала да го споделя, ако е възможно. Пишете ми, ако нямате нищо против и ще се заема с написването. Благодаря!

ninnaninna
    Участник

Здравейте,сайтът ви е страхотен,адмирации към основоположникът му!!

Като почитател на криминалните истории и рубрики,сякаш най-интересен и необясним ми е случаят Емануела Орланди и най-вече пасивната помощ на Вариканът!

СилвияСилвия
    Администратор

@Renie, можеш да изпратиш материала си на имейл: contact [@] kriminalnidosieta dot com в Word формат или чрез тази страница: https://kriminalnidosieta.com/%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%b8-%d0%b0%d0%b2%d1%82%d0%be%d1%80/

Желателно е да бъде дълъг поне 1000 думи. Не забравяй да посочиш източниците си в края на текста! Ще се радвам да прочета за случая – не съм запозната с него 🙂

СилвияСилвия
    Администратор

@ninna  Благодаря ти за предложението, историята изглежда доста интересна! Ще я имам предвид.

RenieRenie
    Участник

Здравей Силвия, аз съм нова във форума и опитах да създам публикация за Кристофър Уотс, но нещо не ми се получи. Имам чернова във файловете и ако те интересува случая, можеш да я допишеш. Просто нямам време да проучвам сайта как се управлява. Ще се радвам, ако го направиш.

СилвияСилвия
    Администратор

@Renie Пратих ти имейл 🙂

ElenaElena
    Участник

<div class=”page-heading”>
    <h1 id=”section_0″>John Balaban (serial killer zdraveite bih iskala statiq za tozi serien ubiec .</h1>
    </div>

tivanovtivanov
    Участник

Здравейте,

В раздела “Снайперисти” има само 2 профила.

Бих искал да Ви напомня за серийните убийства на 10 човека в САЩ

през месец октомври 2002 г.

Кратко описание може да се прочете на следния линк:

Моля да ме извините, ако профилът е описан в сайта.

СилвияСилвия
    Администратор

@tivanov, благодаря ти за предложението! Линкът с описанието обаче липсва, можеш ли пак да го постнеш?

tivanovtivanov
    Участник

Здравейте,

това е линка: https://www.banker.bg/sudbi/read/kraiat-na-vashingtonskiia-koshmar

RenieRenie
    Участник

Здравей Силвия, не знам дали си чувала за топ-офицера от  канадската военната авиация Ръсел Уилямс, но ако не си, хвърли едно око. Материала си заслужава според мен. Ако ти допада темата, може да се заема с написването й, когато имам време. Поздрави!

СилвияСилвия
    Администратор

Да, попадал ми е в полезрението, заслужава си, разбира се! Благодаря ти, Рени!

Преглеждане на 15 съобщения - от 1 до 15 (от всички 15)

Трябва да влезеш в профила си, за да пишеш в тази тема. Вход / Регистрация